Lustra na wymiar

Lustra wieszane w naszych mieszkaniach mogą mieć zastosowanie praktyczne jak i również ozdobne. Mogą optycznie powiększać małe pomieszczenia oraz je rozświetlać.

Wykonując lustra w naszym zakładzie bazujemy tylko na wysokojakościowych materiałach belgijskiej firmy Glaverbel, odpornych na wilgoć o grub. od 2mm do 5mm. Najczęściej pracujemy na lustrze o grub. 4mm.

Posiadamy w sprzedaży gotowe lustra, ale oczywiście wykonujemy głównie lustra na zamówienie w dowolnych rozmiarach, różnych kształtach, kolorach i z różnymi szlifami (delikatny szlif lub szeroka polerowana faza).

Wiercimy w lustrach otwory pod oświetlenie, gniazda elektryczne, uchwyty i inne.

Zgodnie z zamówieniem wyklejamy lustra folią bezpieczną, szczególnie te wieszane na wieszakach lub uchwytach, co zapobiega odpadnięciu kawałków lustra w razie potłuczenia go.

Wstawiamy także lustra do ram dostarczonych nam przez klientów.

Lustrem możemy zapełniać lub zasłaniać wnęki w ścianie wykonując drzwiczki, za którymi montujemy półki.

Wykonujemy lustra z ozdobnymi elementami szklanymi. W celu ozdobienia luster łączymy je z kolorowymi lacobelami, lustrami w innych odcieniach lub ze szkłem matowym. Mogą to być elementy naklejone na brzegi lustra z wierzchu lub podklejone dookoła lustra od spodu, co tworzy ładną ramkę. Brzegi lustra wyklejamy także matowymi foliami tworząc np. ramkę.

Również piaskujemy lustra - z wierzchu, jako element ozdobny lub od spodu, w celu ich podświetlenia.

Wysoka jakość naszych luster pozwala na montaż ich w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, np. w łazienkach.

Lustra możemy podświetlić ozdobnym światłem ledowym, rozchodzącym się od spodu lustra na boki lub przenikającym przez wypiaskowaną część lustra.